به منظور ایجاد محیطی سالم و امن برای کاربران و تداوم استفاده از امکانات برنامه لطفا به موارد زیر توجه کنید:

 

 

۱. در انتخاب نام کاربری خود از کلمات مناسب و متعارف استفاده نمایید، همچنین از انتخاب رمز عبور قابل حدس و ساده پرهیز کنید (موارد سوء استفاده بسیاری به دلیل انتخاب رمز عبور ساده مشاهده شده است)

 

۲. در صفحه اصلی برنامه امکان ارسال پیام وجود دارد، استفاده از این قسمت چنانچه پیرامون مسائل مربوط به بازی باشد بلا مانع است. از آنجاییکه پیامهای ارسال شده برای عموم قابل رویت است، لطفا از ارسال مطالب توهین آمیز و یا صحبت در مورد مسائل غیر اخلاقی، سیاسی و مذهبی جداً خود داری فرمایید. (در صورت مشاهده موارد متعدد تخلف و یا صلاحدید مدیر سایت، این قسمت بدون توجه به شرایط ثبت نام و نوع حساب شما غیر فعال خواهد شد)

 

۳. تصویر انتخاب شده برای حساب کاربری از دیگر مواردی است که کاربران می بایست در انتخاب آن دقت کنند، استفاده از تصاویر افراد بی حجاب، بد حجاب، داری پوشش نامناسب و به طور کلی هر نوع تصویری که مغایر قانون باشد ممنوع است.

 

۴. در قسمت سمت راست پنجره مربوط به کاربران گزینه ای به نام "گزارش کن" یا "Report" وجود دارد، در صورت مشاهده موارد تخلف توسط کاربران می توانید این گزینه را انتخاب کنید. (برای افزایش کارایی این قمست، از گزارش موارد غیر ضروری خود داری کنید)

 

۵. هرگونه فعالیت تبلیغاتی (به هر شکلی و در هر موردی) ممنوع است.

 

۶. هرگونه سوء استفاده از امکانات برنامه ممنوع می باشد.

 

۷. در صورت عدم رعایت قوانین مذکور، حساب کاربری فرد خاطی مسدود و در برخی موارد دسترسی وی به طور کامل قطع خواهد شد.

 

۸. جهت امنیت بیشتر و جلوگیری از سوء استفاده، آی پی آدرس و اطلاعات شناسایی یکتای کاربران در سیستم ثبت می گردد، درمواردی که افراد به عمد و با هدف ایجاد مزاحمت برای کاربران و یا گردانندگان سایت، قوانین را نقض کنند از این اطلاعات جهت پیگیری لازم استفاده خواهد شد.

 

۹. بدیهی است با رعایت قوانین و مقررات برنامه، وقت کمتری صرف پیگیری و رفع مشکلات خواهد شد و بدین ترتیب نسخه های جدیدتر و برنامه های متنوع دیگری ارائه خواهد شد.

 

 

از همه کاربرانی که قوانین را رعایت می کنند کمال تشکر را دارم.

۱۳۹۲/۰۴/۳۱

 

All rights reserved

Email: jeghe.direct@gmail.com